בצפון האי פלאוון נמצא האי אל-נידו (El-Nido) עיירה קטנה שהפכה ליעד תיירותי מבוקש. האי יושב על ארכיפלג של 45 איים נוספים, והאטרקציות המובילות הם מסלולי שייט המחולקים לארבעה: A –B-C-D . בשעות הערב והלילה ישנם מסעדות רבות ופאבים. יש לציין שהתשתיות החשמל והמים באי אינם ברמה גבוהה.

 

רוב התיירים לנים בעיירה עצמה, שם תוכלו למצוא מגוון מסעדות, אטרקציות וחיי לילה. יש לקחת בחשבון שרמת הלינה באזור נמוכה- באזור מרכז אל נידו יש בעיקר אכסניות עם רמת תחזוקה ירודה (תקלה נפוצה מאוד באכסניות הללו היא היעדר מים חמים וזרם חלש במקלחת). למרות זאת, יש מספר מצומצם של אופציות לינה ברמה בינונית. בסמוך למרכז העיירה נמצא חוף קורונג-קורונג אשר הולך ומתפתח אך עדיין אין אופציות לינה באזור ברמה גבוהה, בלשון המעטה. היתרון של האזור הוא בעיקר בשפע המסעדות וכן שמהאזור ניתן לצאת לכל האטרקציות באזור.

 

אופציה נוספת היא לישון בחוף ליו הצפוני על יד שדה התעופה. חוף ליו הרבה יותר טוב ונקי יותר מהחופים במרכז אל נידו, ובמקום קיים ריזורט 5 כוכבים נהדר ועוד מספר מלונות בוטיק חדישים ברמה טובה. יש לקחת בחשבון שמדובר באזור שקט למדי עם היצע דליל של מסעדות, אך נכון להיום יש שאטלים בחינם למרכז העיירה (כ-20 דקות נסיעה).

 

האופציה יוקרתית המתאימה למשפחות, זוגות ירח דבש או סתם אנשים שרוצים להתפנק- בסמוך לעיירה אל נידו קיימים 5 ריזורטים שונים הנמצאים על איים, חלקם מבודדים יותר וחלקם פחות- כולם ברמה גבוהה מאוד ומציעים חדרים על החוף, חדרים על המים בסגנון המאלדיביים, ועוד.

 

באל נידו קיים שדה תעופה פרטי בבעלותה של חברת "אייר סוויפט". בנוסף, קיים מזח אשר ממנו ניתן להגיע בין היתר לאי קורון ולאיים הסמוכים ממערב לעיירה. כלי תחבורה נוספים להתניידות בתוך אל נידו ובשאר האי כוללים מיני ואנים, אוטובוסים, ג’יפני וטרייסיקל.

כן גם אני רוצה להגיע לפיליפינים! לחץ כאן!

צרו איתי קשר
Give it a try, you can unsubscribe anytime.